HS Flamingo

Immergas
2017-06-21
Haas+Sohn
2017-06-21

HS Flamingo

Spolecnost HS Flamingo s.r.o. byla založena v únoru roku 2006. Zákazníci pribývali pouze z oblasti královéhradeckého kraje, kde mela firma sídlo spolecnosti. Po pul roce fungování firmy vedení spolecnosti rozhodlo zkusit jinou cestu obchodu. Obchodní retezce. Byla navázána spolupráce s OBI. První zásadní investice byla do podpory prodeje, hlavne pak do výstavby kvalitnejšího e-shopu a propagacních materiálu (katalogu a letáku pro další prodejce). V této dobe zacaly pribývat zakázky a pro podporu velkoobchodního prodeje byli prijati další pracovníci do skladu a obchodní zástupci, kterí navštevovali další prodejce z rad kamnáru, stavebních a obchodních firem. Postupne se tak zacala tvorit sít odberatelu, z nichž cást precházela od konkurence.

Jako moderní firma se HS Flamingo zacalo více venovat prodeji pres internet. Byl proto zaveden provizní systém. Vetšina e-shopu nemá vlastní sklady, zajištenou logistiku, a proto byl spušten projekt, který zajištoval e-shopum veškerý komfort pri objednávání zboží a sledování stavu jejich objednávek. HS Flamingo tak po obdržení objednávky monitoruje celý proces prodeje zboží, který samozrejme sledují i zákazníci. Naši zákazníci si umístili na své stránky naše produkty a staly se tak prodejci našeho sortimentu. Svoje objednávky posílaly do HS Flaminga, které vyrídilo zabalení a zaslání zboží prímo zákazníkovi. Každý mesíc pak e-shopy dostaly svoji provizi.

V roce 2007 byla navázána spolupráce s dalším obchodním retezcem – Hornbach. V marketech tohoto retezce byly vytvoreny speciální kóje, které slouží k prezentaci teplovzdušného vytápení krbem vcetne príslušenství. Ze všech dodavatelu do oddelení sanita retezce Hornbach dostala firma HS Flamingo nejvetší pole pusobnosti v prodeji svých produktu.

V roce 2008 se celkove navýšila poptávka po plechových krbových kamnech, která v našem sortimentu chybela. Dohodla se spolupráce s firmou Novapack, která již mela zkušenosti s výrobou kamen a také byla ochotna vyrábet podle našich predstav. V tomto roce byly domluveny veškeré podmínky prodeje a výroby a v roce 2009 jsme na trh uvedli první radu krbových kamen pod znackou HS Flamingo.

Behem roku 2009 jsme pracovali na kompletním provázání informacního systému spolu s firemním e-shopem, který je urcen prevážne pro velkoobchodní klienty, kterí zde uvidí stav svých objednávek, budou získávat pravidelné informace o našich novinkách a prípadných zmenách v sortimentu. Dále mají prístup ke skladovým zásobám a mají možnost sledovat své nákupní ceny.

Dále bylo zrízeno exportní oddelení, které má na starosti prodej výrobku pod znackou HS Flamingo do zahranicí.

V soucasné dobe spolecnost HS Flamingo spolupracuje s deseti dodavateli a mezi nejvetší úspechy poslední doby patrí získání výhradního zastoupení od firem Parkanex, Uniflam, Kratki a ceského výrobce Novapack.

V roce 2009 se naše spolecnost poprvé prezentuje na veletrzích a regionálních výstavách. V následujících trech letech by tato spolecnost mela být nejvetším velkoobchodem krbu a kamen v Ceské republice.

 

Více informací o spolecnosti FS Flamingo naleznete na oficiálním webu www.hsflamingo.cz