Armatury

Založení firmy SANIT je datováno do roku 1945, kdy v tradičním průmyslovém regionu oblasti Thüringen byly položený základy pro výrobu sanitárních produktů. Od této doby vyvíjí a vyrábí v Eisenbergu firma SANIT výrobky sanitární techniky z plastu.

V současné době je společnost SANIT součástí průmyslové skupiny ALIAXIS-Group (ETEX) jež zahrnuje více než 90 podniku, výrobců plastových výrobků pro stavebnictví. V rámci uskupení se vyvinul SANIT ve vysoce moderní a úspěšnou průmyslovou společnost s širokou nabídkou svých výrobku. Vysoká kvalita, spolehlivost, moderní design společně s důrazem na maximální uspokojování požadavku svých zákazníku jsou základem úspěchu společnosti SANIT Eisenberg na světových trzích.

K sortimentu, který společnost Sanit nabízí, patří WC příslušenství, předsíňové instalace, odtokové armatury, bezbariérové sprchové kouty a ostatní doplňkový sortiment.

Více informací o společnosti Sanit naleznete na oficiálním webu www.sanit.cz.

  • Date
    2017-06-22
    Založení firmy SANIT je datováno do roku 1945, kdy v tradičním průmyslovém regionu oblasti Thüringen byly položený základy pro výrobu sanitárních produktů. Od této doby vyvíjí […]
  • Date
    2017-03-30
    Spolecnost Giacomini s.p.a. byla založena v roce 1951 panem Albertem Giacomini a behem nekolika desetiletí vykázala pozoruhodný rust. Puvodní malá továrna v San Maurizio d´Opaglio na […]