Bazénové technologie

Společnost Teiko patří od roku 1992 mezi nejúspěšnější výrobce sanitární techniky jak v českém, tak i evropském měřítku. Je ryze českou firmou, bez jakékoliv účasti zahraničního kapitálu. Přes tuto skutečnost se firmě daří úspěšně expandovat i na zahraniční trhy. Výrobky Teiko lze proto dnes zakoupit již v 17 evropských zemích.

Výrobce nabízí široký sortiment mnoha typu rohových, tvarových a klasických van, anatomických masážních van, sprchových vaniček, umyvadel, masážních systému, masážních a parních boxu, masážních panelů, vanových zástěn, sprchových zástěn, sprchových boxů, typy masážních bazénu SPA. Téměř všechny akrylátové vany značky Teiko lze osadit nabízenými hydromasážními systémy a lze je dovybavovat nejrůznějšími doplňky.

Vynikající kvalita výrobku je dána jednak moderní výrobní technologií a kvalitním vybavením, ale také i používáním špičkových materiálu (akrylátových desek) renomované značky Lucite. Záruka kvality je dokladována certifikací ISO 9001:2000. Veškerá výroba probíhá s maximální ohleduplností k životnímu prostředí dle normy ISO 14001. Samozřejmostí je neustálý vývoj nových typu produktů, jejich žádoucích účinků a vhodných doplňků.

Více informací o spolecnosti Teiko naleznete na oficiálním webu www.teiko.cz/.

  • Date
    2017-06-22
    Společnost Teiko patří od roku 1992 mezi nejúspěšnější výrobce sanitární techniky jak v českém, tak i evropském měřítku. Je ryze českou firmou, bez jakékoliv účasti zahraničního […]
  • Date
    2017-03-30
    Spolecnost Best Water Technology je se svými 62 dcerinnými spolecnostmi a úcastmi vedoucí evropskou spolecností v oblasti technologie úpravy vody. BWT prejímá odpovednost za celý kolobeh […]