Polysan

Protherm
2017-06-22
Pipelife
2017-06-22

Polysan

POLYSAN s.r.o je česká firma, vyrábející sanitární techniku od roku 1996.

Spolecnost sídlí v Nesmericích u Zruce nad Sázavou (Ceská republika) a v soucasné dobe 70% své produkce exportuje do vetšiny evropských zemí.

Výrobní a obchodní spolecnost Polysan byla založena v roce 1996, kdy spatrila svetlo sveta první „Polysan“ akrylátová vana. Zprvu se produkce skládala z pouhých osmi typu van, které si ale rychle získaly prízen na ceském trhu. Postupne se sortiment rozširoval o vany a sprchové vanicky nejen z akrylátu, ale i z litého mramoru. Od 1.5.2004 se firma transformovala na Polysan s.r.o. V roce 2008 došlo k rozšírení výroby o sklenené sprchové kouty (rámové i bezrámové) a vanové zásteny.

 

V soucasnosti firma Polysan vyrábí 92 sérií koupacích van ve 133 rozmerových variantách (rohové, excentrické, oválné, obdélníkové, volne stojící ci nepravidelné), a 25 sérií sprchových vanicek (v 62 rozmerových variantách).
K tomu vyrábí 10 sérií sprchových zásten (ve více jak 200 rozmerových variantách) a 14 sérií zásten vanových.

Již od roku 1997 firma Polysan osazuje své vany hydromasážními a airmasážními systémy. Tento druh relaxacních a rekondicních výrobku získal na domácím i zahranicním trhu velkou oblibu a vedl k založení vývojového oddelení, které vyvinulo napríklad unikátní technické rešení perlickové masáže s obchodním názvem TurboAir. V souladu s požadavky, které jsou na wellness výrobky kladeny – jak z rad soukromých osob, tak ze strany hotelu ci penzionu – provádíme osazení hydromasážních systému prímo ve firme POLYSAN, stejne jako zárucní opravy.

Výrobky firmy POLYSAN najdete v síti znackových prodejen a velkoobchodu, prípadné pozárucní opravy zajištují autorizovaná servisní strediska.

V návaznosti na dynamický rozvoj prodeju dochází každým rokem k rozširování nabízeného sortimentu a navyšování objemu výroby.