Tatramat

Teiko
2017-06-22
Santech
2017-06-22

Tatramat

Společnost TATRAMAT – ohřívače vody, s.r.o. je tradičním slovenským výrobcem s bohatou historií, která představuje více než 160 let výroby strojírenského spotřebního zboží. Historické zkušenosti, stabilní zázemí a moderní technologie umožňují produkovat široký sortiment ohřívačů vody vysoké kvality pod známou značkou Tatramat.

Skladba sortimentu těchto produktů představuje elektrické ohřívače vody, kombinované ohřívače, plynové ohřívače, ohřívače s nepřímým ohřevem a solární ohřívače.

Dlouholetá zkušenost s výrobou ohřívačů vody se odráží v použití nejmodernějších technologií při svařování vnitřních nádob a povrchové úpravě smaltem, který zabezpečuje hygienickou nezávadnost přípravy teplé vody. Použitím vysokoúčinné bezfreonové polyuretanové izolace má celá produkce ohřívačů vody značky Tatramat mimořádně nízký koeficient tepelných ztrát, díky kterému se ohřívače prosadily nejen na domácím, ale i na evropském trhu.

Skladba sortimentu těchto produktů představuje malolitrážní elektrické ohřívače vody, nástěnné elektrické ohřívače vody, kombinované ohřívače, ohřívače s nepřímým ohřevem a solární ohřívače o objemu 5 až 500 litru.

Po úspěšných atestech, hlavně ze západoevropských zkušeben VDE i Kema, společnost úspěšně už v roce 1996 obdržela certifikát kvality ISO 9001 a v roce 2003 certifikát kvality ISO 9001:2000.

Více informací o spolecnosti Tatramat naleznete na oficiálním webu www.tatramat.cz/.