Vagnerplast

Vaillant
2017-06-22
Teiko
2017-06-22

Vagnerplast

Společnost Vagnerplast dodává výrobky od tradiční Švédské firmy Gustavberg, navíc s maximální přesností a péčí. Továrny ve Švédsku i továrna v České republice jsou certifikované v systému řízení ISO 14009 a ISO 9000. Navíc, Gustavsberg jako jedna z mála továren se sanitární keramikou v Evropě, získala ocenění EMAS, které je udělováno pouze těm společnostem, jež dlouhodobě a systematicky pracují na minimalizaci škodlivých vlivů na životní prostředí a jejich výroba dosahuje výrazně nižších hodnot než stanovují přísné ekologické normy Evropské unie.

Výroba sanitární keramiky je z velké části založena na ruční práci s přírodním materiálem. Každé umyvadlo nebo každý klozet je minimálně čtyřikrát pečlivě ručně opracován předtím než vstoupí do tunelové pece, kde je vypalován po dobu 16 hodin o teplotách až 1200 °C. Než je výrobek zabalen do krabice a poslán trajektem do kontinentální Evropy, je překontrolován, zda odpovídá všem normám z hlediska rovnosti, velikosti nebo jednotného povrchu. Všechny klozety jsou ve Skandinávii testovány a splňují nadstandardní normy certifikátu Nordic Quality. Tato norma mimo jiné zaručuje, že klozety Gustavsberg splachují po celém obvodu a voda spláchne celý povrch klozetové mísy. Navíc kombi klozety jsou osazovány pouze kvalitními a osvědčenými splachovacími systémy Geberit.

Akrylátové vany a sprchové vaničky Gustavsberg, dříve vyráběné pod značkou Vagnerplast, jsou vyráběny v České republice. V roce 2006 byla továrna přestavěna a vybavena plně automatickými roboty, které vyrábějí produkty z kvalitního Lucide akrylátu na milimetr přesné a zcela rovné. Od roku 2007 jsou navíc veškeré vany vybaveny jedinečnou technologií Metal Rim, kovovou výztuží uvnitř okraje všech van. Ty nedovolí, aby se zboží na cestě z továrny k Vám jakkoliv pokroutilo a poškodilo.

Hledáte-li klozety, umyvadla, vany a sprchové vaničky, pak je nabídka společnosti Vagnerplast přímo pro Vás. Při špičkové kvalitě, dlouhé životnosti a ekologické výrobě se konkurence hledá jen těžko.