Viessmann

Wavin
2017-06-22
Viega
2017-06-22

Viessmann

Závody Viessmann jsou jedním z nejvýznamnějších výrobců tepelné techniky. Společnost, vedená ve třetí generaci Dr. Martinem Viessmannnem, byla založena v roce 1917. S 16 závody v Německu, Francii, Kanadě, Polsku, Rakousku, Maďarsku a Číně, s prodejními organizacemi v Německu a dalších 37 zemích a 120 prodejními pobočkami po celém světě, je společnost Viessmann zaměřena skutečně mezinárodně.

Komfortní, hospodárná a ekologická výroba tepla a jeho dodávka podle potřeby – to je úkol, kterému se rodinná firma Viessmann upsala již před třemi generacemi. Množstvím výjimečných vývojových prací a řešení utvářela firma Viessmann opakovaně milníky topné techniky, čímž se vypracovala na technického průkopníka v celé branži.

Vícestupňový kompletní program s výkonovým rozsahem od 1,5 kW do 20 MW: volně stojící nebo nástěnné olejové či plynové topné kotle, využívající nízkoteplotní a kondenzační techniku nebo regenerativní energetické systémy, jako jsou tepelná čerpadla, solární systémy a topné kotle na obnovitelná paliva. Komponenty regulační techniky nebo datové komunikace jsou v programu obsaženy stejně jako i všechny potřebné systémové periférie až po radiátory a podlahové vytápění.

Více informací o společnosti Viessmann naleznete na oficiálním webu www.viessmann.cz.