Pumpa

Ravak
2017-06-22
Protherm
2017-06-22

Pumpa

PUMPA, a.s

Našim hlavním zamerením byla montáž a servis cerpadel. V následujících letech se obchodní cinnost stávala stále více dominantní a v soucasné dobe se z prevážné cásti podílí na celkovém obratu spolecnosti. Díky vysoké specializaci jsme se v prodeji cerpadel dostali na špicku prodejcu cerpací techniky. Tento sortiment dále rozširujeme, abychom se co nejvíce priblížili požadavkum našich odberatelu. Jsme významným dovozcem cerpadel a dalšího sortimentu ze zahranicí. Mezi naše dodavatele patrí významní výrobci cerpadel CALPEDA, ZENIT, SPERONI. Dnes šírka našeho sortimentu plne pokrývá požadavky vetšiny našich zákazníku. V tomto trendu chceme pokracovat a zajistit tak spokojenost našich obchodních partneru.

Na pocátku roku 1998 jsme pretransformovali naši spolecnost s rucením omezeným na akciovou spolecnost. Jsme stálí clenové Asociace odborných velkoobchodu a Obchodní a hospodárské komory.

Od roku 2004 je naše spolecnost držitelem certifikátu kvality. Vroce 2010 jsme úspešne absolvovali recertifikacní audit ISO 9001/2008.

V prubehu roku 2004 naše dceriná spolecnost v Ruské federaci pronikla do energetiky, speciálne do dodávek prumyslových armatur, a od té doby jsme realizovali s ruskými partnery již ctyri elektrárny.

V roce 2007 jsme zkolaudovali novou skladovou halu o výmere 1600m2, která nám umožnila rozšírit náš stávající sortiment.

Firmu PUMPA, a.s. reprezentuje na Morave prodejní stredisko v Brne a Olomouci a kancelár v Ostrave. V Cechách je prodejní stredisko v Praze.

Firma PUMPA, a.s. zajištuje zárucní a pozárucní servis vcetne uvádení do provozu. Jsme autorizovaným servisem firem KSB, WILO, Grundfos a Sigma. Od listopadu roku 1996 slouží našim zákazníkum servisní služba 24 hod. denne, 365 dní v roce.

Poskytujeme predprodejní odborné poradenství a hledáme pro Vás vždy nejvýhodnejší rešení jak v cene, tak i samozrejme v kvalite.

Na dalších stránkách Vám predstavujeme celý náš sortiment a doufáme, že Vás jeho šíre a skladba zaujme a stanete se našimi stálými zákazníky.