Ravak

Rav-Slezák
2017-06-22
Pumpa
2017-06-22

Ravak

RAVAK
Ravak – mezinárodní akciová spolecnost, jejíž výrobní závody se nacházejí prevážne v Evrope, která je i težištem odbytu. Firma se nesnaží vyrábet produkty dle možností jejich technologií, ale vyrábí s ohledem na potreby a požadavky zákazníku.

Spolecnost RAVAK a.s. je nejvetším výrobcem sprchových koutu a van ve strední a východní Evrope. Mezi základní výrobní sortiment krome sprchových koutu a sprchových vanicek dále patrí akrylátové vany a hydromasážní vany a systémy. Spolecnost RAVAK byla založena v roce 1991 jako spolecnost s rucením omezeným (s.r.o.). Zakladateli byly dve rodiny: Kreysu a Vareku. V roce 1997 se RAVAK stal akciovou spolecností. Od roku 1991 vyrábela spolecnost sprchové kouty a vanicky v licenci od francouzského výrobce. V roce 1993 zacala investovat do vlastního vývoje a od roku 1994 zacala prodávat standardní radu sprchových koutu vyrobenou vlastní patentovanou technologií.

V letech 1996 až 1997 zacala spolecnost expandovat do zahranicí. V roce 1997 rozšírila výrobu i o luxusní rady sprchových koutu. Rok 1998 byl ve znamení zacátku výroby akrylátových van. V porovnání s konkurencí na tuzemském trhu zacala spolecnost RAVAK vyrábet akrylátové vany jako poslední, zároven však díky tomu mohla své výrobní kapacity vybavit nejmodernejší technologií, která zarucuje vysokou kvalitu van. Mezi poslední produkty spolecnosti RAVAK patrí hydromasážní vany a systémy, které splnují stupnující se nároky zákazníku na zdravý životný styl.

Více informací o spolecnosti Ravak naleznete na oficiálním webu