Rav-Slezák

Reflex
2017-06-22
Ravak
2017-06-22

Rav-Slezák

Firma Slezák-RAV CZ, výrobce vodovodních baterií vznikla v roce 2001 po odchodu Ing. Milana Slezáka s nekterými zamestnanci z firmy se stejným zamerením a jeho obchodním spojením s panem Borisem Yanpolskim.

Nabyté zkušenosti a možnost rozvoje bez omezování vedly firmu rychle kupredu. Velká konkurence a predevším levný dovoz z asijských zemí donutil firmu k rozvoji a výrobe technicky dokonalejších a designem odlišných výrobku.

Výrobní firma Slezák-RAV CZ s.r.o. pusobí predevším v oblasti výroby vodovodních baterií. Je to jediná ceská firma s vlastním vývojem a konstrukcí, která vyrábí rady vodovodních baterií, z nichž každá zahrnují typy – umyvadlové, bidetové, vanové, sprchové, kombinované (pro vanu a umyvadlo) a drezové. Firma vyrábí i specielní baterie dle potreb zákazníku z rad výrobcu van, sprchových masážních boxu, bezdotykových baterií, prutokových ohrívacu, lécebných a nemocnicních zarízení apod.

Do obchodu dodává pákové baterie v klasickém tvaru rady Sázava, Vltava, Labe a Dunaj, ve velmi moderním designu radu Seina a Loira, dále koleckové baterie Morava a termostatické Dunaj.

 

Povrchová úprava výrobku je chrom, rada Vltava taky se vyrábí v saténovém chromu. Naobjednávku firma muže dodat v barve zlata.

 

Slezák-RAV CZ je jediným ceským výrobcem vodopádových baterií na vany a zahradních nerezových sprch.

Kartuše do svých výrobku kupuje u Madarské firmy Kerox a francouzské firmy Saint Gobain Desmarquest.

Záruka na výrobky (na kartuš, odlitek a povrchou úpravu) je šest let. Servis po celé Ceské republice zabezpecuje sít smluvních servisních stredisek. Firma polovinu produkce vyváží do zahranicí. Záruka na výrobky (na kartuš, odlitek a povrchou úpravu) je šest let.

Více informací o spolecnosti Protherm naleznete na oficiálním webu www.slezak-rav.cz.